Медіапроєкт Ukrainian Witness

Медіапроєкт Ukrainian Witness

Медіапроєктом Ukrainian Witness, який покликаний зберегти пам'ять про сьогоднішні жахливі події в Україні та не дати змогу ворогу переписати нашу історію! 
Проєкт ініціював громадський активіст Віталій Дейнега, засновник фонду «Повернись живим». 
 

Мета проєкту - зафіксувати та показати світу війну, що зараз відбувається у нашій країні. Це будуть хроніки непростого часу, які наші діти будуть дивитися на уроках історії України. Нам необхідна підтримка ЗМІ, адже ми прагнемо спільного - показувати світові реальність без викривлення.  


Чим проєкт унікальний? Ми маємо довіру від наших хлопців на усіх військових позиціях та отримуємо від них ексклюзивні відео та фото матеріали. Цей контент ми будемо поширювати з коментарями англійською мовою, щоб більше людей розуміли, що відбувається в Україні. Також ми будемо публікувати матеріали для російськомовних користувачів з РФ у соціальних мережах, до яких вони ще мають доступ. Те, що вони зараз бачать у своїх ЗМІ - жорстоке викривлення фактів та подій. На жаль, сайти українських видань для них заблоковані, тож ми посилюємо присутність у Instagram та Telegram. До речі, російськомовний канал вже зібрав понад 93 тисячі користувачів.  

«Я погано памʼятаю початок війни. Тоді нас теж заскочили зненацька та майже нікому було фіксувати ті події. З квітня по жовтень 2014 року дуже мало якісних відео та фото, які б допомогли нашим нащадкам згадати, як це було. В цей час російська пропаганда, заздалегідь заряджена на війну, вже писала нашу історію за нас. Ми програвали інформаційну війну в одні ворота. Коли Росія напала на нас минулого тижня, історія повторилася. Ми виявилися неготовими документувати власну ж історію, тож я вирішив це виправити. За кілька днів було «мобілізовано» багатьох відеографів, журналістів, монтажерів та інших прекрасних людей. Вони вже працюють у різних куточках країни, щоб нашим дітям можна було не розповідати, а показати як все було насправді», - пише Віталій Дейнега на своїх сторінках у соціальних мережах.

Сьогодні ми запускаємо проект на таких платформах:

Facebook (укр, англ): https://www.facebook.com/ukrainianwitness 

Instagram (укр, англ): https://instagram.com/UkrainianWitness 

Telegram для українців: https://t.me/UkrWitness 

Будемо вдячні за розповсюдження інформації про ці ресурси. Переможемо ворога разом! Слава Україні! 

Схожі статті:

НовиниВідбулась презентація брошури «У разі надзвичайної ситуації або війни»

НовиниВідбулися громадські обговорення Плану заходів Національної стратегії безбар’єрності

НовиниМрії про Україну

ТВ 100 просмотрів