Активісти гуртують молодь

Активісти гуртують молодь

На сайті Сєвєродонецьк-онлайн вийшла стаття про Кирила Дубровіна, якому вдалося створити перший молодіжний хаб на Луганщині.

Ідею підгледіли в сусідній Донецькій області, зізнається засновник хабу Кирило Дубровін. У 2016 він був на відкритті подібного молодіжного хабу, створеного за підтримки міжнародних донорів. А його громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» давно мріяла про подібний осередок.

Року з 2010 хлопці та дівчата збиралися й робили різні цікаві речі. Кирило працював тоді на «Азоті». З 8 ранку до 17.00 відпрацював – і гайда на зустрічі. На тиждень проводили 2-3 заходи. Це були творчі вечори з піснями й віршами, квести містом – піші й на велосипедах, велопокатушки на берег Дінця з кулішом, чаєм та іграми на свіжому повітрі. Збиралися в кафе, просто неба, вдома у когось.

«Нас було десь людей двадцять – тих, хто були активно залучені до діяльності. І тепер ми розуміємо, що займалися тоді розвитком соціальної згуртованості молоді. Не скажу, що всі заходи були великі, хоча ми й провели в 2012 святкування Дня молоді в Палаці культури хіміків, а для міжнародного Дня молоді зібрали цілий форум. Та все ж сьогодні я розумію, що це було досить серйозне навантаження Але стільки енергії було, стільки бажання щось змінювати!» – каже Кирило Дубровін.

Він працював на «Азоті» майже 10 років (уточнює: без одного місяця) – з 2005 до 2015. Весь цей час робота ГО набирала обертів, хоч і не мала навіть власного офісу. А хто працює – тому допомагають. І «Сєвєродонецька молодіжна рада» була першою організацією з Луганщини, яка подала заявку на отримання гранту для створення молодіжного громадського простору.

Детальніше про створення та роботу молодіжного хабу, про роботу активістів, читайте на сайті Сєвєродонецьк-онлайн у тстатті: Кирило Дубровін: Якщо хочу, – буду!

Схожі статті:

НовиниВ Сєвєродонецьку обговорили проблеми зелених зон

НовиниДецентралізація на Луганщині

НовиниДитячі майданчики в Сєвєродонецьку

ТВ 163 просмотру