Про діяльність ГО "Медіапростір Україна" у 2018 році

Про діяльність ГО "Медіапростір Україна" у 2018 році

Громадська організація «Медіапростір Україна» зареєстрована та розпочала свою діяльність в серпні 2017 року.

У 2018 році активно працював центральний офіс, зареєстрований у м.Дніпро.

Робота у місті Дніпро

-          Створено медіа-карту Луганської, Донецької та Дніпропетровської областей. Карту буде опубліковано на сайті ГО «Медіапростір Україна» у 2019 році.

-          Надано медійну підтримку соціальному проекту «Історія Дніпра. Як все починалося». Інформацію надано на Youtube-каналі «Медіапростір Україна», в соціальних мережах, розповсюджено прес-релізи.

-          Започатковано роботу двох сторінок в соцмережах «Мой город – Днепр» та «Дніпро.Інфо», де публікуються новини Дніпра та області на основі щотижневого моніторингу ЗМІ.

В січні 2018 року створено Відокремлений підрозділ громадської організації «Медіапростір Україна» у Луганській області. Осередком підтримано низку проектів у м.Сєвєродонецьку.

Робота у місті Сєвєродонецьк

-          Реалізовано соціальний проект «Розвиток Луганського прес-клубу». В рамках проекту організовано 14 заходів, серед яких 8 тематичних зустрічей з представниками влади та громадськості. Проведено круглі столи з питань життєдіяльності міста, впровадження реформ на Луганщині та євроінтеграційних процесів. Проведено прес-сніданок для журналістів «Розвиток прес-клубу», в якому взяли участь журналісти регіональних видань області, представники ПРООН в Україні, представники Департаменту масових комунікацій ЛОДА, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення. На заході журналісти дізналися про роботу ПРООН на Луганщині, історії успіху активістів та встановлення партнерських відносин між ЗМІ та громадськими організаціями. В ході робочої сесії визначено тематики зустрічей прес-клубу. Ініціативною групою проекту розроблено основні положення концепції роботи діалогової платформи, стратегію розвитку та річний план. Напрацювання презентовані журналістам місцевих ЗМІ.

-          Надано медійну підтримку заходам міжнародних організацій. На Youtube-каналі створено плейлист «Міжнародні організації в Україні». Інформація про заходи розсилалася в місцеві ЗМІ.

-          Надано медійну підтримку проекту «Внутрішня політика». Метою проекту стало створення карти «Проблеми міста з благоустрою» та пошук разом з активістами, представниками місцевого самоврядування, спеціалістами шляхів вирішення проблем благоустрою міста. В рамках проекту проведено 6 зустрічей, с ході яких розглянуто питання: прибирання сміття в Сєвєродонецьку, благоустрій зелених зон міста, благоустрій дитячих та спортивних майданчиків, розвиток молоді в Сєвєродонецьку, розвиток бізнесу та залучення інвестицій, робота громадського транспорту в Сєвєродонецьку. Проект реалізовано громадською організацією “Луганський прес-клуб” за підтримки “City Hub”.

-          Активізовано роботу сторінку у ФБ «Луганщина.Інфо», де публікуються новини Луганської області на основі щотижневого моніторингу місцевих ЗМІ.

Схожі статті:

НовиниВ Сєвєродонецьку обговорили проблеми зелених зон

НовиниДецентралізація на Луганщині

НовиниДитячі майданчики в Сєвєродонецьку

ТВ 687 просмотрів