Тренінг із сучасної STREET-фотографії

Громадська організація «Агенція освітніх ініціатив» разом із громадською організацією «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» та благодійною організацією «Фонд громад Луганщини «ХОРС» запрошують активних і креативних взяти участь у тренінгу із сучасної STREET-фотографії під девізом STREET-фотографія як відображення мирного життя людей зони конфлікту.

Захід організовано за підтримки і сприяння Радника Програми розвитку ООН з питань примирення і соціальної єдності пані Ганни Борової в межах реалізації програми з підвищення Індексу соціальної згуртованості та примирення (Social Cohesion and Reconciliation Index), розробленого Центром сталого миру та демократичного розвитку (SeeD) у співпраці з Програмою розвитку ООН.

Тренінг пройде 19.08.2016 року в приміщенні інформаційно-ресурсного центру Window on America за адресою: м Старобільськ, площа Гоголя 1, офіс 306. За результатами роботи учасники тренінгу зобов'язуються надати мотивуючі street-фото з лозунгами (до 5 штук), які будуть нести ідею миру і примирення для людей, що проживають у зоні збройного конфлікту. Надані фото будуть розглянуті в конкурсі на отримання призу у сумі 2000,00 грн. Усі роботи протягом місяця після проведення тренінгу буде представлено на виставці в Будинку ООН (м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 8).

За більш детальною інформацією звертатися: ГО «Агенція освітніх ініціатив» (http://vk.com/public124646201) e-mail: ltsnuinterdept@gmail.com Тел.: 066-294-1570

Схожі статті:

НовиниАктивісті Луганщини і Донеччини навчались роботі з медіа

НовиниНавчання за проєктом «Створення інтерактивної відеостудії ProBusiness Studio: чути, бачити, змінювати»

НовиниВидання LIGA.net організовує тренінг з монетизації ЗМІ

ТВ 717 просмотрів