Тренінг “Цифрова безпека в часи конфлікту для журналістів та прес-офіцерів. Просто про складне”
Націлені на Україну зовнішні кібератаки вражають як інституції, так і користувачів, що перебувають не тільки на лінії фронту. Щоб захиститися, потрібно змінювати застарілі навички користування Інтернетом на індивідуальному рівні.
ГО “Інтерньюз-Україна” продовжує традиції проведення тренінгів з цифрової безпеки, які проходили в рамках Школи з цифрової безпеки DSS380 в 2015-2016 рр. й запрошує українських журналістів та прес-офіцерів ЗСУ заключний тренінг із цифрової безпеки 19 жовтня 2017 року. Навчання відбудуться в рамках проекту “Інтернет-свобода”.
Під час тренінгу учасники засвоять навички:
як захистити свої облікові записи (пошта, соціальні мережі);
як захистити пристрої (лептоп, телефон) від конфіскації, викрадення, втрати тощо;
як захистити пристрої від шпигунських програм та вірусів;
як забезпечити захищене з'єднання з мережею Інтернет;
як убезпечити електронне листування та голосові розмови.
Увага! Для участі обов'язково потрібно привезти з собою ноутбук або планшет.
Місце проведення: офіс ГО «Інтерньюз-Україна», вул. Ризька, 15, Київ. План розташування офісу можна побачити тут.
Для того, щоб подати заявку на участь у тренінгу, заповніть, будь ласка реєстраційну анкету, до 18.00 четверга 12 жовтня. Відібрані учасники будуть проінформовані до 17.00 п’ятниці 13 жовтня 2017 р.
Для реєстрації, будь ласка, заповніть анкету
Тренери:
Ірина Чулівська — експертка з цифрової безпеки Інституту масової інформації, проводить тренінги і консультації для українських журналістів, активістів та правозахисників. Випускниця ISC Project ТоТ Programm.
Максим Луночкін – ІТ-спеціаліст в Українській Гельсінській спілці з прав людини (УГСПЛ), тренер і консультант з цифрової безпеки. Працює з правозахисниками, журналістами та громадськими діячами.
Участь безкоштовна, організатори покривають витрати на проїзд (купе та другий клас Інтерсіті), забезпечують харчуванням під час проведення тренінгу. Увага! Організатори не забезпечують учасникам проживання в місті Києві.
За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проекту Інни Чорної за телефоном 093 254 08 41 або ichorna@internews.ua
Захід відбувається в рамках Проекту “Інтернет-свобода в Україні: підтримуючи засади свободи слова та безпеки в часи конфлікту” за підтримки програми МАТРА від уряду Нідерландів, що реалізується ГО “Інтерньюз-Україна”. Сайт проекту: netfreedom.org.
Схожі статті:
Новини → Відбулась презентація брошури «У разі надзвичайної ситуації або війни»
Новини → Відбулися громадські обговорення Плану заходів Національної стратегії безбар’єрності