Онлайн-помічники для внутрішньо переміщених осіб

Онлайн-помічники для внутрішньо переміщених осіб

Мінреінтеграції зібрало (https://t.me/minre_ua/2079) добірку з 10 корисних платформ та ресурсів, які допоможуть внутрішньо переміщеним особам адаптуватися у новому місці проживання. 

1️⃣ Платформа «єДопомога (https://edopomoga.gov.ua/)» – подання заяв на виплати від міжнародних організацій та держави, отримання та надання волонтерської допомоги.

2️⃣ Портал «Прихисток (https://prykhystok.gov.ua/)» – інформація про варіанти розміщення ВПО, доступне житло.

3️⃣ Інформаційно-ресурсний центр «Взаємодія (https://viyna.net/)» – інформація щодо дії у надзвичайних ситуаціях, довідки, мапи, електронні ресурси для постраждалого населення тощо.

4️⃣ Єдине соціальне середовище зайнятості (https://www.dcz.gov.ua/) – пошук вакансій та резюме по всій Україні, онлайн-запис на прийом в Центр зайнятості тощо. 

5️⃣ Портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) – отримання довідки ОК-5 та ОК-7, подання заяв до ПФУ, запис на прийом онлайн. 

6️⃣ Портал «Веземо (http://uz-vezemo.com/)» – електронний сервіс для перевірки часу затримки рейсів, міжнародних та евакуаційних маршрутів тощо.

7️⃣ Мапа закладів (https://cutt.ly/QMjPfdp), які працюють під час відключень світла.

8️⃣ Електронний кабінет (https://e-driver.hsc.gov.ua/) водія – перевірка та оплата адміністративних правопорушень, отримання інформації про авто та посвідчення водія, перевірка авто по VIN-коду, запис в електронну чергу.

9️⃣ Чат-бот EducationUaBot (https://cutt.ly/eByx7Lv) – інформація про онлайн-навчання в Україні; пошук садочка, школи або коледжу за кордоном; відновлення особистих документів про освіту; продовження викладання та роботи під час війни; повернення до навчання незалежно від місця знаходження. 

???? Сайт Liki24 (https://liki24.com/) – онлайн-замовлення та доставка ліків.

Тримаймося! Все буде Україна! ????????

Схожі статті:

НовиниВідбулась презентація брошури «У разі надзвичайної ситуації або війни»

НовиниВідбулися громадські обговорення Плану заходів Національної стратегії безбар’єрності

НовиниМрії про Україну

ТВ 475 просмотрів