В Сєвєродонецьку обмінювалися книжками

В Сєвєродонецьку обмінювалися книжками

В Сєвєродонецьку відбулося мотиваційне чаювання “Книжкова полиця”. Захід проводився в рамках однойменної акції в CityHub.

Акція «Книжкова полиця» об'єднує громадські організації та читачів міста. Ініціатори акції пропонують будь-яким організаціям в своїх офісах виділити місце для книжкової полички для обміну цікавими книгами, а також частково наповнити книгами, які вони збирали і читали самі.
Ініціатори акції збирали книги, які виходили в друк, читали, а тепер вирішили поділитися ними з іншими городянами.
Ініціативу підтримали громадські організації “Медіапростір Україна”, “Луганський прес-клуб” та “City Hub”, Кризовий медіа-центр “Сіверський Донець”, СЕПСІС, “Пружина”, “Восток-SOS”, а також Департамент масових комунікацій Луганської ОДА.

“На сьогодні люди стали менше читати, про це свідчить ряд соціологічних досліджень, - поділилася координатор проекту Тетяна Вергун, - Ми вирішили презентувати ті книжки, які вже ми прочитали, та отримати нові”.

“Сьогодні я приніс декілька книжок та візьму собі декілька книг, - поділився Ариф Багіров, голова організації “Пружина”, - мене зацікавили книжки про український Донбас та як писати про місцеву владу”.

“Я приніс багато книжок громадської направленості, - поділився Сергій П'ятниця, - координатор Кризового медіа-центру “Сіверський Донець”, - про активність громад, про владу, тому що ці книжки вчать щось робити, крім того, такі книжки видаються в рамках якогось проекту та мають незначний тираж. Одна з книжок — цікаві історії успіху українців, які зробили щось важливе, долаючи перепони. Із собою візьму літературу з історіями переселенців”.

“Наша організація принесла декілька книжок, які будуть цікаві як “Сіті-хабу”, так і бібліотекам інших громадських організацій, - поділилася Олександра Ворошилова, волонтер організації “Восток-СОС”, - одна з них — це “Сила дівчат”, книжка про жінок, які зараз творять нову історію України. Мені дуже подобається, що принесли колеги. Я візьму обов'язково декілька примірників. Цк буде “Знедолені?Нездолані”, Дуже цікава книжка. Їі два формата, думаю взяти і одну, і іншу, ознайомитись. Я думаю, це дуже гарний матеріал”.

Захід пройшов за підтримки “City Hub”. Отримати книжки для своїх книжкових полиць можна в “City Hub” в понеділок, середу та п'ятницю з 10.00 до 13.00 (Адреса: Сєвєродонецьк, ш. Будівельників, 23Б, 2 поверх, телефон +38(095)8028185.

Схожі статті:

НовиниУ Сєвєродонецьку стартувала акція «Книжкова полиця»

НовиниУ Сєвєродонецьку триває акція «Книжкова полиця»

НовиниВ Сєвєродонецьку обговорили проблеми зелених зон

Тетяна Вергун 79 просмотрів