У Сєвєродонецьку стартувала акція «Книжкова полиця»

У Сєвєродонецьку стартувала акція «Книжкова полиця»

Акція «Книжкова полиця» стартувала в Сєвєродонецьку. Ініціатори акції пропонують громадським організаціям в своїх офісах виділити місце для книжкової полички для обміну цікавими книгами, а також частково наповнити книгами, які вони збирали і читали самі.

"Сьогодні люди стали менше читати книги. Це, звичайно, пояснюється тим, що увагу від книг відволікають різні портативні пристрої, соціальні мережі, - поділилася Тетяна Вергун, координатор проекту, - за даними Київського міжнародного інституту соціології, у 2018 році 60% дорослого населення не прочитали жодної книги, ні друкованої, ні електронної. Ми хотіли б привернути увагу до цієї проблеми».

Ініціатори акції збирали книги, які виходили в друк, читали, а тепер вирішили поділитися ними з іншими городянами.
«Ми пропонуємо організаціям завести у себе книжкову полицю для обміну цікавими книгами, - розповіла Тетяна Вергун, - ми частково Наповнимо її книжками, які є у нас. Крім того, ми пропонуємо організаціям провести спільну зустріч з обміну книгами».

Ініціативу підтримали громадські організації “Медіапростір Україна”, “Луганський прес-клуб” та “City Hub”.

Для того, щоб Отримати книги, необхідно відправити заявку на E-mail: mediaprostir-ukr@ukr.net, де вказати адресу організації і телефон контактної особи.

Схожі статті:

НовиниУ Сєвєродонецьку триває акція «Книжкова полиця»

НовиниВ Сєвєродонецьку обмінювалися книжками

НовиниВ Сєвєродонецьку обговорили проблеми зелених зон

Тетяна Вергун 120 просмотрів