Про організацію "Медіапростір Україна"

Сьогодні організація надає гуманітарну допомогу населенню, постраждалому від російської воєнної агресії. А саме, допомагає влаштуванню переселенців з Луганської, Донецької, Харківської, Херсонської та Запорізької областей. Це допомога з житлом, надання медичних засобів, засобів гігієни, продуктів, одягу.

Now, the organization provides humanitarian aid to the population affected by Russia's military aggression. Namely, it helps to settle migrants from Luhansk, Donetsk, Kharkiv, Kherson and Zaporizhia regions. This help includes housing assistance, provision of medicines, hygiene products, food and clothing.

 

Громадська організація «Медіапростір Україна»

Хто ми? Громадська організація «Медіапростір Україна» є неприбутковою, неполітичною організацією, яка об’єднує представників ЗМІ, осіб, що цікавляться діяльністю ЗМІ та студентів вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку журналістів, редакторів, громадських активістів, а також представників бізнесу.

Головна мета: сприяння поширенню знань та підвищення соціально-правової культури, здійснення діяльності, спрямованої на підтримку демократичних процесів, вивчення проблем суспільних інституцій, сприяння розвитку незалежної преси.

Напрями роботи: 1. Сприяння професійній діяльності журналістів шляхом проведення засідань Організації на актуальні теми сьогодення, зустрічей з відомими політиками, економістами, бізнесменами, вченими, іншими фахівцями. 

2. Сприяння організації семінарів, обмінів журналістів з колегами з України та інших країн і стажувань за кордоном;          сприяння професійній підготовці молодих журналістів, студентів.

3. Співробітництво з громадськими, благодійними, та іншими організаціями і установами, благодійними фондами з метою вивчення та впровадження їх досвіду роботи.

4. Співробітництво з органами державної влади, управління та місцевого самоврядування з метою сприяння професійній діяльності журналістів, розвитку малого та середнього бізнесу, розвитку демократичного інформаційного простору.

5. Інформаційна підтримка неприбуткових недержавних організацій, сприяння поширенню інформації про діяльність таких організацій в засобах масової інформації та підвищенню ролі і впливу неприбуткових недержавних організацій в суспільному житті країни.

6. Формування українського культурного середовища шляхом проведення культурних заходів із залученням представників креативних індустрій.

7. Організація інформаційної та гуманітарної допомоги в кризових ситуаціях журналістам, громадським активістам, населенню України.

Як вступити до організації. Членами можуть бути громадяни України, особи без громадянства, іноземні громадяни, які досягли 14 років, визнають статут організації.

Керівництво організації/Management of the organization

Контакти/Сontacts

Схожі статті:

--Корневой раздел--Контакти

ТВ 1316 просмотрів