Луганська область. ЗМІ та веб-ресурси

Луганська область. ЗМІ та веб-ресурси

Луганська область — адміністративно-територіальна одиниця України, розташована на сході країни, переважно в басейні середньої течії Сіверського Дінця. Посідає шосте місце за населенням і десяте за площею серед адміністративно-територіальних одиниць країни. На південному заході та заході межує з Донецькою областю, а на північному заході  — з Харківською областями. На півночі межує з Бєлгородською, на північному сході з Воронезькою, на сході та півдні з Ростовською областями Російської Федерації. З вересня 2014 року фактичним адміністративним центром області є місто Сєвєродонецьк.
Площа області становить 26 684 км². Луганська область поділяється руслом річки Сіверський Донець на дві приблизно рівні за площею частини — південну й північну. Південна частина знаходиться на Донецькому кряжі і є більш індустріалізованою. Північна частина (слобідська) є переважно сільськогосподарською.
У складі області: населених пунктів — 926, в тому числі: міського типу — 146, в тому числі: міст — 37, в тому числі: міст обласного значення — 14; міст районного значення — 23; селищ міського типу — 109; сільського типу — 780, в тому числі: сіл — 678; селищ — 102.

У системі місцевого самоврядування: районних рад — 18; районних рад у містах — 4; міських рад — 37; селищних рад — 89; сільських рад — 206.

Оновлено на 06.01.2021 року. В карті відображено ЗМІ, що працюють на території Луганської області, підконтрольній Україні.

Дивіться також — Журналісти Луганської області

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

Зібрано офіційні сайти представницв влади, державних та комунальних закладів Луганської області. 

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Телебачення, редакції яких працюють на території Луганської області.

ВЕБ-ПОРТАЛИ

Комерційні иа некомерційні сайти, редакції яких знаходяться на території Луганської області.

ДРУКОВАНІ ЗМІ

Друковані ЗМІ, що працюютьна території Луганської області, підконтрольній Україні.

РАДІО

СОЦМЕРЕЖІ

Схожі статті:

ПублікаціїСуспільний мовник опановує японський досвід об’єктивного висвітлення парламентських виборів

Медіа-карта УкраїниХарківська область. ЗМІ та веб-ресурси

Медіа-карта УкраїниХарківська область. Телебачення