МІП презентувало інформаційну кампанію про гендерну рівність у професії

МІП презентувало інформаційну кампанію про гендерну рівність у професії

Міністерство інформаційної політики представило серію відеороликів про гендерну рівність та протидію стереотипам в професійній діяльності.
Інформаційна кампанія має на меті протидіяти стереотипам в професіях та показати, що жінки та чоловіки мають право на рівну оплату праці та свободу у виборі професії.

“Це надважливий продукт, який має на меті позбавлення не тільки нерівності в оплаті праці, але й позбавлення гендерно зумовлених стереотипів. Ще в дитинстві я почула вислів “За кожним сильним чоловіком стоїть сильна жінка”. Начебто нічого поганого в цьому немає, але кожна жінка також має право на те, щоб реалізувати свою велич, якщо у неї є потенціал. Розвиток українського суспільства яскраво демонструє, що у жінок надзвичайно потужний потенціал, який багато років був недооцінений. І на пострадянському просторі Україна є одним з лідерів, який демонструє, що залучення жінок до соціально-економічних, політичних, культурних, мистецьких процесів є правильним, логічним кроком, і це приводить до трансформацій, коли суспільство стає більш потужним, збалансованим, і зрештою це має на меті краще життя для кожного з нас” - сказала на презентації перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.

Вона зазначила, що через Національну раду з питань телебачення та радіомовлення роликам буде надано статус соціальної реклами, вони будуть запропоновані телеканалам, також буде рекомендовано демонструвати їх перед показом кінофільмів у кінотеатрах.
“Ми закликаємо українські ЗМІ підтримати цю тему і показати ці ролики”, - сказала Джапарова.

Загалом інформаційна кампанія включає в себе п’ять роликів під гаслами “У професії всі рівні”, “Твоя професія — твій вибір”. Ролики демонструють, що жінки і чоловіки однаково добре можуть виконувати роботу у всіх сферах економіки, життя, від виховання дітей до служби в армії, та наголошують на кількох важливих речах — рівність в оплаті праці для жінок та чоловіків, не існує розподілу на жіночі та чоловічі професії — існує лише вибір людини, в якій сфері їй реалізовуватися, жінки та чоловіки однаково здатні добре піклуватися про дітей та вести домашнє господарство, виконувати складну і важливу роботу в різних галузях господарства.

Ознайомитись з відеороліками та скачати можна ТУТ.

Схожі статті:

ПублікаціїКатерина Левченко: Питання сімейної та ґендерної політики – актуальний погляд у майбутнє

Тетяна Вергун 101 просмотр